Historia firmy „K.B.C.” Ogrodzenia


Firma „K.B.C.” Ogrodzenia powstała w 2005 roku i od początku działalności zajmujemy się sprzedażą, produkcją oraz montażem systemów ogrodzeniowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na uzyskanie mocnej i stabilnej pozycji na regionalnym rynku ogrodzeń. Dzięki szerokiej ofercie produktów możemy zaproponować naszym Klientom wiele rozwiązań, skierowanych zarówno do Klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw.

Oferowane przez nas ogrodzenia, bramy, oraz inne produkty cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród Klientów preferujących tradycyjną stylistykę jak i nowoczesny wygląd ogrodzenia. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty cechowały się wysoką jakością, solidnością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym

W naszej ofercie nie znajdą Państwo produktów pochodzenia chińskiego, oferowane przez nas materiały wytwarzane są wyłącznie w Polsce lub innych krajach europejskich takich jak np. Belgia oraz Austria.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy funkcjonują na rynku od wielu lat co gwarantuje wysoką jakość produktu, jego trwałość oraz bezpieczeństwo.

Główni dostawcy „K.B.C.” Ogrodzenia:


BETAFENCE

Firma Betafence istnieje od ponad 130 lat i jest największym światowym producentem w zakresie systemów ogrodzeniowych, detekcji oraz kontroli dostępu. Dostarcza produkty służące ochronie zarówno obiektów przemysłowych, infrastruktury publicznej, terenów leśnych oraz posesji prywatnych. Jako wiodący gracz na rynku ogrodzeń, wyznacza trendy oraz standardy jakości w całej branży. Siedziba główna mieści się w Belgii i zatrudnia obecnie ok. 1500 tys. pracowników. Betafence dysponuje 8 zakładami produkcyjnymi z czego jeden mieści się w Polsce (Kotlarnia). Firma „K.B.C.” Ogrodzenia od 2006 roku posiada tytuł autoryzowanego sprzedawcy oraz montażysty Betafence.

JONIEC

Firma JONIEC jest uznanym i często nagradzanym producentem ogrodzeń betonowych w Polsce. Początki firmy sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, wówczas to rozpoczęto produkcję płyt elewacyjnych łupanych. Firma Joniec od ponad dwudziestu lat nieustannie opracowuje własne projekty i regularnie wdraża je do produkcji zwracając szczególną uwagę na ich wysoką jakość oraz nowoczesność. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji ogrodzeń łupanych, betonowych podmurówek, gazonów oraz elewacyjnych bloczków. Gama produktów firmy Joniec spełnia normy i wymagania konieczne do utrzymania wysokiej pozycji na krajowym rynku oraz dzięki optymalizacji produkcji charakteryzuje się bardzo wysokim standardem jakości.

DREWBET

Przedsiębiorstwo Drewbet działa na runku od 1995 roku, zajmuje się produkcją ogrodzeń betonowych oraz wypełnień zarówno drewnianych jak i metalowych, których wzory spełnią oczekiwania zarówno tradycjonalistów jak i klientów preferujących nowoczesną estetykę. Firma Drewbet oferuje bardzo duży asortyment, a produkty cechują się wysoką jakością, estetyką i niezwykle wysoką trwałością. Pozwala to na wykończenie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami nie tylko posesji prywatnych, ale również placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów. Ponadto prostota konstrukcji ogrodzeń Drewbet umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż.

TOUSEK

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1974 r. w Austrii przez Eduarda Tousek, który w tamtym czasie stal się absolutnym prekursorem w branży automatyki do bram. W 1988 r. firma została przekształcona na Sp. z o.o. i wkrótce potem otworzyła swoją pierwsza filię wówczas w RFN. Pierwszy oddział w Polsce powstał w 2001 r. Tousek jako pierwszy producent automatyki do bram wprowadził centralkę sterującą z 2-linijkowym displey’em, co znacząco podniosło komfort obsługi i do dzisiaj wyznacza standardy na rynku. Firma Tousek od początku współpracuje tylko z przedsiębiorstwami zajmującymi się instalacją napędów i między innymi dzięki tej współpracy zawdzięcza swój sukces.